חברת Cheers פותחת את השירות המהפכני שלה גם לעסקים!

תרבות היין היא מהמשמחות, והמהנות בחיים שלנו, והיא זו שהכי מחברת ומגשרת בין אנשים. בין אם כמתנות לחגים, כהעשרה, כתגמול או כפנאי, בין אם לעובדי החברה או ללקוחות, תרבות יין שמחה ומהנה זו, מעולם לא הייתה קרובה יותר להישג ידן של החברות המובילות בישראל.
צ׳ירז משתמשת בטכנולוגיה על מנת להתאים את היינות לטעמים של הלקוחות שלה.
לאור ההצלחה שלנו עם קהל חובבי היין, צ׳ירז יוצאת כעת עם מהפכה בחיי הפנאי, ההעשרה והרווחה לחברות ועסקים בישראל. כי אין דבר מגבש, משמח וממלא מוטיבציה יותר מפעילות יין תרבותית טעימה מעשירה משמחת, המאפשרת התפתחות אישית בד בבד עם פיתוח הקריירה המקצועית בחברה.
צ׳ירז מציעה כיום מגוון מוצרים אשר יעשירו, ישמחו וייהנו את העובדים והלקוחות שלכם.
e1f4a180-1a62-4c82-a3a0-5bf1a7cacc96.JPG

מתנות חברה 

יין לא חייב להיות מתנה בנאלית שנותנים לחג, סתם כי ככה מקובל. מעכשיו תוכלו להעניק לעובדים וללקוחות יינות נחשקים שמאחוריהם יש סיפור ייחודי או מארזי יין שנבחרו בקפידה ובהתאמה אישית.

* מארזי יין לחגים * מארז לעובדים חדשים * מארז יינות לעובדים מצטיינים * התאמת יינות למחלקה או לצוות * מארזי יין מותאמים ללקוחות החברה *מתנות הנהלה

סדנאות וימי גיבוש חברה

מסדנאות מלאות טעם והומור, דרך חוויות של יין ואוכל, כל מנהל חייב פעם אחת לראות איזה אפקט מפגש יין עושה לעובדים ביום גיבוש חברה ואיזו שמחה, הנאה וסיפוק הדבר נותן לעובדים ולחברה.

ערבי יין.jpg

צ׳ירז ינהל את מועדון היין שלכם

בכמעט כל חברה בחו״ל יש מועדון יין שבו נפגשים חובבי היין של החברה למפגשים, טעימות, קורסים, טיולים ואף קניינות ייעודית לרוצים בכך בתנאים הנוחים ביותר. צ׳ירז כאן כדי לעזור לכם לבנות תוכנית שנתית של מפגשים, טעימות ופעילויות העשרה המותאמים במיוחד לאופי החברה ולאווירת מועדון היין שלה. 

סדנאות וימי גיבוש חברה.jpg

ערבי יין וטעמים

בעידן שבו טסים פחות אין כיף גדול יותר מלהביא את חו״ל דרך החיך לעובדים. ערב חווייתי סביב עולם היין, בזום, או אצלכם במשרדים, צ׳ירז יידעו ליצור ערב יין שכולו חוויה מעשירה ומהנה במסע סביב עולם היין.

מועדון יין.png

קצת עלינו

התחלנו עם לקוחות פרטיים לפני כחצי שנה, וכיום בקצב מטאורי לצ׳ירז מאות רבות של מנויים שנתיים, המקבלים מידי חודש בחודשו מארז יינות המותאמים אישית, המכילים לא רק יינות, שעד היום היו סודות המקצוע הכמוסים של אנשי היין והסומליירים בארץ, אלא גם חמושים גם בדפי יין מעשירים, המספרים את סיפור היקבים והיינות, כך שכל אחת ואחד, בלי ידע מוקדם הופך הלכה למעשה לחובב יין עם ידע והבנה הולכים וגוברים.

רוצים להכיר אותנו יותר טוב?

מי אנחנו? הערכים שלנו? היינות שלנו?

לחצו כאן

כתבו עלינו

גלובס.png
מאקו.png

משלוח היין הכי טוב: "Cheers"

״כמעט כל חנות יין מציעה היום משלוח עד הבית, אבל עם המשלוח אבד השירות - כשמישהו שממש מבין ביין מתאים לכם בדיוק את מה שאתם אוהבים, ומעניק לכם את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם. בפער הזה נכנס שירות חדש בשם "צ'ירס", אותו מציעים אנשי היין יאיר היידו ואיתי גלייטמן.״

מאקו ״100 הדברים הטובים בישראל״.

גלובס.png

חוויית יין אישית - כמו נטפליקס וספוטיפיי, אבל ביין

״צ׳ירז הוא אחד הסטארט-אפים המסקרנים והבולטים ביותר שיצאו בתקופת הקורונה, חברה שבלטה מיד, לא רק עם הידע והובלה של שנים בעולם היין בארץ, אלא עם מהפכה פורצת דרך ברמה עולמית של יכולת התאמת יין לאנשים לפי אלגוריתם ייחודי.״

גלובס ״כמו נטפליקס, אבל ביין״.

מאקו - 100.png

צרו קשר

עולם היין מעולם לא היה קרוב יותר ל-DNA שלכם. תאמו איתנו פגישה ותראו איך יין יכול לשדרג את חיי הפנאי והעשרה ולעצב תרבות חברה אנינה ומהנה. ובכך תגרמו לעובדים להיות גאים שהם חלק מחברה המעניקה הנאה והעשרה תרבותית, אסתטית, בצד ההצלחה העסקית והאישית שלהם.