חברת Cheers פותחת את השירות המהפכני שלה גם לעסקים!

יצאנו לדרך עם לקוחות פרטיים לפני כחצי שנה, וכיום בקצב מטאורי צ׳ירז כבר משרתת מאות רבות של מנויים שנתיים, שמקבלים מידי חודש בחודשו מארז מותאם אישית שמכיל- מעבר ליינות שעד היום היו סודות המקצוע הכמוסים של אנשי היין והסומליירים בארץ- גם דפי תוכן מקוריים שמספרים את כל הסיפור שעומד מאחורי היין. זו חוויית יין מעשירה שמאפשרת לכל אחת ואחד, גם בלי ידע מוקדם, להפוך הלכה למעשה לחובב יין עם ידע והבנה הולכים וגוברים.  לא בכדי, זכתה צ׳ירז כבר כעבור כמה חודשים בלבד בתואר ״משלוח היין הטוב ביותר בארץ״ בסיכום השנה של 100 הדברים הטובים של מגזין מאקו. כי אצלנו לא קונים יין, אלא רוכשים כרטיס כניסה חווייתי לעולם היין.

...חוויית יין אישית - כמו נטפליקס וספוטיפיי, אבל ביין

״צ׳ירז הוא אחד הסטארט-אפים המסקרנים והבולטים ביותר שיצאו בתקופת הקורונה, חברה שבלטה מיד, לא רק עם הידע והובלה של שנים בעולם היין בארץ, אלא עם מהפכה פורצת דרך ברמה עולמית של יכולת התאמת יין לאנשים לפי אלגוריתם ייחודי.״

גלובס ״כמו נטפליקס, אבל ביין״.

משלוח היין הכי טוב: "Cheers"

״כמעט כל חנות יין מציעה היום משלוח עד הבית, אבל עם המשלוח אבד השירות - כשמישהו שממש מבין ביין מתאים לכם בדיוק את מה שאתם אוהבים, ומעניק לכם את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם. בפער הזה נכנס שירות חדש בשם "צ'ירס", אותו מציעים אנשי היין יאיר היידו ואיתי גלייטמן.״

מאקו ״100 הדברים הטובים בישראל״.

לנוכח ההצלחה שלנו עם קהל חובבי היין, צ׳ירז יוצאת כעת לחולל מהפכה בחיי הפנאי, ההעשרה והרווחה לחברות ועסקים בישראל. שכן אין דבר מגבש, משמח וממלא מוטיבציה יותר מפעילות תרבותית טעימה, מעשירה ומשמחת, המאפשרת התפתחות אישית לצד פיתוח הקריירה המקצועית בחברה.
אנו מציעים מגוון מוצרים אשר יעשירו, ישמחו וייהנו את העובדים שלכם.

3

ערבי יין ותאימות

ערב חווייתי סביב עולם היין, בזום, או במשרדים, צ׳ירז יידעו ליצור ערב יין שכולו חוויה מעשירה ומהנה במסע סביב עולם היין.

6

סוגי מארזים אפשריים

  • מארזי יין לחגים

  • מארז לעובדים חדשים

  • מארז יינות לעובדים מצטיינים

  • התאמת יינות למחלקה או לצוות

  • מארזי יין מותאמים ללקוחות החברה

  • מתנות הנהלה

2

סדנאות וימי גיבוש

מסדנאות מלאות טעם והומור, סביב אחד הנושאים המרתקים ביותר בשנים האחרונות, ועם צמיחתה של תרבות יין מרגשת בישראל. כל מנהל חייב פעם אחת לראות איזה אפקט מפגש יין עושה לעובדים ביום גיבוש חברה ואיזו חדווה, שמחה וסיפוק הדבר נותן.

5

הטבות והנחות למגוון המוצרים של צ׳ירז

כשותפים לדרך, עובדי החברה שלכם יזכו להנחות ועדיפות על מוצרי צ׳ירז הפתוחים לחובבי היין

  • הנחות על מארזים חודשיים המותאמים אישית

  • חברי מועדון ללא תשלום (בדרך כלל חברות במועדון צ׳ירז עולה 10 ש״ח לחודש)

  • עדיפות וקדימות בהרשמה לאירועים, טעימות וטיולים

1

מתנת חברה ומתנות לחגים

יין לא חייב להיות סתם מוצר צריכה בנאלי שנותנים לחג כי ככה מקובל. מעכשיו תוכלו להעניק לעובדים שלכם מתנה של יינות שנבחרו בקפידה ובהתאמה לכל אחד ואחת מהם/ן.

4

צ׳ירז ינהל את מועדון היין שלכם

כמעט כל חברה בחו״ל מתחזקת מועדון יין שבו נפגשים חובבי היין של החברה למפגשים, טעימות, קורסים, טיולים ואף קניינות ייעודית לרוצים בכך בתנאים הנוחים ביותר. צ׳ירז כאן כדי לעזור לכם לבנות תוכנית שנתית של מפגשים, טעימות ופעילויות העשרה המותאמים במיוחד לאופי החברה ולאווירת מועדון היין שלה.  

צרו קשר

 

עולם היין אצלכם מעולם לא היה קרוב יותר לDNA  שלכם. תאמו איתנו פגישה ותראו איך יין יכול לשדרג את חיי הפנאי והעשרה ולעצב תרבות חברה אנינה, קשובה ומהנה. ובכל תגרמו לעובדים להיות גאים להיות חלק מחברה המעניקה כך הנאה והעשרה תרבותית אסתטית, בצד ההצלחה העסקית והאישית שלהם.

cheers[AT]cheers.co.il   -  ליצירת קשר