יינות עם סיפור שנבחרו בקפידה.

מותאמים אישית ומגיעים עד המשרד.
היום הכי שמח בחודש.

הצטרפו למהפכה

כמו נטפליקס וספוטיפיי, Cheers עושים את זה בעולם היין.

אין יותר הימורים ודי למשחק הניחושים.

מהיום שותים רק יינות שמתאימים למה שאתם אוהבים.

מומחי היין הטובים בישראל לוקחים אתכם למסע של ניחוחות וטעמים שנתפר במיוחד לטעם שלכם.

? איך זה עובד

3

מארז אישי עד המשרד

מדי חודש תקבלו למשרד מארז מפתיע ומשמח של יינות איכותיים שהורכב במיוחד עבורכם. 

2

התאמה עד הפרט האחרון

באמצעות אלגוריתם ייחודי, נשרטט את פרופיל הטעמים האישי שלכם. שיחה אישית עם אחד ממומחי היין שלנו שיתפור לכם חוויית יין בחייטות אישית.

תמיד חלמתם על סומלייה פרטי? זה הזמן!

1

בניית פרופיל טעמים אישי

אתם עונים על שאלון היין האינטראקטיבי שלנו ומאפשרים לנו להכיר אתכם הכי טוב שאפשר.

אין התחייבות

פשוט התקשרו או שלחו מייל כדי לבטל את או להקפיא את החשבון.

גמישות

תוכלו לדלג על חודש במידה ואתם בחו״ל, לשנות מסלול, לעדכן כמויות לשנות מחיר

שביעות רצון מובטחת

אצלנו לא סתם קונים יין, קונים כרטיס חוויתי לעולם היין.

הערכים שלנו

יין בשבילנו הוא לא סתם משקה, הוא סיפור

מאחורי היינות שלנו יש תמיד סיפור ייחודי, אפילו ברמות המחיר הבסיסיות יותר. תמיד יהיה מאחוריהם אדם עם כוונה וסגנון, ולעולם הם יהוו ביטוי של המקום בו הם נעשו.

כל יין כאן נבחר אישית

בין אם יקבים מפורסמים או עדיין עלומים, בין אם מאזורים ידועים או מאיים נידחים, בין אם כוכבי-על או חקלאים צנועים, כל יין ב-Cheers נבחר בקפידה מתוך מאות היקבים של ישראל ומתוך אלפי היינות המיובאים ארצה. אצלנו אין ספקים, יש חברים ושותפים לדרך ולערכים. בחרנו את היינות לפי איכותם, על פי הייחוד והעניין שלהם, ומעל לכל בגין יחס התמורה למחיר שלהם. אנחנו כאן כדי לחבר בינם לבין קהל ישראלי סקרן. 

אנחנו עובדים בשבילכם

אתם תקבעו מה וכמה רחוק תרצו לגלות עולם, אנחנו כאן בראש ובראשונה, כדי לאפשר לכם להרחיב את האופקים, לרגש את החושים, להיחשף לטעמים ומקומות, בקצב שלכם וביכולות שלכם.

בואו אתנו ותגלו את הסודות שעד עכשיו היו שמורים רק לסומליירים ולאנשי היין.

מה עכשיו? פשוט מאוד, ממלאים את השאלון החווייתי שלנו ומצטרפים למהפכה.

מי אנחנו

יאיר היידו

איש תרבות ויין, מייסדו של ביה״ס הישראלי לתרבות היין. מנהל אירופה לשעבר של חברת Riedel, יועץ היין של אל על, מרצה, כותב ומחנך יין.

איתי גלייטמן

בעבר כתב ומבקר היין של עיתון הארץ ומגזין השולחן. מחוץ לישראל, פרסם מאמרים במגזינים בינלאומיים כמו Wine Spectator ו-The Good Life
rsz_itayodotsquare.jpg

מה אומרים עלינו

״כיף לשתות יין טעים, אבל כשאת קוראת על מי שעשה את היין ועל הסיפור המדהים של המשפחה שלו, את טועמת את זה אחרת לגמרי. אחר כך חיפשתי באינטרנט ובכלל הבנתי שזה יין די נדיר שמדברים עליו, ואני בכלל לא הכרתי, ואני עוד אחת שמבינה. בקיצור, זו חוויה פותחת אופקים. כבר מחכה כבר למארז הבא. Cheers אתם אלופים!"

דנה פרי

״עד היום די פחדתי ללכת לקנות בחנויות יין. לבחור יין ככה מתוך אלפי תוויות, שאין לך מושג מי ומה, ואחר כך לגלות בבית שזה בכלל לא דומה למה שאני אוהבת. רק התחלנו עם Cheers והאמת זה די מדהים, כל יין שאנחנו פותחים בינתיים זה כאילו שהם ניחשו אותנו. ממש כמו להעסיק סומלייה פרטי, רק בפחות כסף... ״

קרן ענבר

״חשבתי לקנות לעובדים שלנו כמה בקבוקים לפסח, ואז כשהתחילו הטלפונים מהעובדים וראיתי את מכתבי התודה, ממש הסתקרנתי לראות מה זה. כשראיתי את הדפים מלאי סיפורים מעניינים על היין, עם חוש הומור וטיפים בגובה העיניים, פתאום הבנתי שלא קניתי לעובדים שלי יין, קניתי להם כרטיס כניסה לעולם היין״.

דן אילון, מנכ״ל

״חשבתי שאני כבר יודעת לא מעט, ואז פתאום הגיעו אליי יינות שפשוט פתחו לי צ׳אקרות שלא הכרתי. יין מטנריפה, אסירטיקו מסנטוריני ויינות של יצרנים מבורגון (האזור האהוב עליי...) במחירים שעדיין שפויים. בנוסף לזה לכל יין יש דף עם סיפור מרתק וטיפים להתאמה עם אוכל. יש לי קבוצת יין שנפגשת אחת לחודש וציטטתי כמה דברים מהדף וכולם היו בטוחים שאני מה זה תותחית, אבל אל תספרו... יין לעולם כבר לא יהיה מה שהיה. אני מחכה בקוצר רוח ליום שהמארז החודשי יגיע. זה היום הכי שמח בחודש״ 

טל גולדברג