פותחים את השנה עם טרילוגיית יינות בלתי נשכחת

קלאוס פרייזינגר הוא אחד הכוכבים הבולטים בשמי עולם היין בשנים האחרונות. לכבוד הגעתם הכה משמחת של יינות פרייזינגר לישראל, הכנו עבורכם מארז של שלושה יינות נפלאים (פוסטה ליברהבלאופראנקיש קאלקשטיין ו-קאלק אונד קיזל לבן) שיעשו לכם היכרות עם חד-קרן אוסטרי מיוחד במינו.

לחץ כאן לקריאה על היינות

------------

 

כשקלאוס פרייזינגר התחיל לייצר יין עם אביו הוא ראה בכך תחביב, לא יותר. למרבה השמחה, התמזל מזלנו וכמה שנים לאחר מכן הוא הבין שיצירת יין היא ייעודו האמיתי.

למרות גילו הצעיר, מדובר באחד המטאורים העולים בשמי היין האירופאים בכלל ובעולם היינות הטבעיים בפרט, המהווה דוגמא ומופת לאלפי ייננים המחפשים את האיזון והטוהר הייחודי שהוא מצליח לייצר.

קלאוס הוא חקלאי ביו-דינמי נלהב שדוגל במתן כבוד לאדמה, לצמחים, לבעלי החיים ולסביבת המחייה הטבעית של היקב והכרמים. ביקב הוא מתיר לעצמו ללכת בעקבות האינטואיציה שלו ומאפשר ליינות להיות לשקף בטוהר את דימוי הטבע שלו. הוא מתחבר ליינותיו באופן אינסטינקטיבי ומשתמש בחושים, ברגש ובתשוקה בכדי לסייע להם. לא בכדי, היינות מבוקבקים בדיוק כמו שהם, אותנטיים ו׳לואו-טק׳.

כפי שרואים בתוויות המינימליסטיות האייקוניות של קלאוס, צמצום, מינימליזם ורוח חופשית הם הערכים שמנחים אותו. הוא מצמצם את ההתערבות ביקב למינימום ודוגל בתוקף ביינות שמשיגים איזון טבעי מבלי לכפות עליהם מניפולציות יינניות.

אנחנו שמחים לשתף אתכם שאחרי שהמשלוח הקודם נחטף בתוך שבועות ספורים, המשלוח החדש הנה נחת סופסוף שוב בארץ וזוהי הבשורה הכי שמחה לשנה החדשה.